Kontaktid

Aadress: Keskväljak 1, 41594 Jõhvi (Vaata kaardil)

Infotelefon:  +372 33 21 201
Fax:  +372 33 21 240
Üldine e-posti aadress: info@ida-viru.maavalitsus.ee
Registri kood: 70001449


 

VASTUVÕTUAJAD...

 

 

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Maavanem Andres Noormägi 33 21 201 andres.noormagi@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 201
Maasekretär Eve East 33 21 200 eve.east@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 205
KANTSELEI
Avalike suhete nõunik Ago Gaškov 33 21 250
5043532

ago.gaskov@ida-viru.maavalitsus.ee

ago.gaskov@gmail.com

kabinet 324
Jurist Milvi Tooming 33 21 229 milvi.tooming@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 206
Peaspetsialist Kristina Hudilainen 33 21 201 info@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 201
Peaspetsialist Evelyn Staub 33 21 201 info@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 201
Finantsnõunik Monika Helmerand 33 21 205 monika.helmerand@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 319
Peaspetsialist Marge Simm 33 21 260 marge.simm@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 322
Arhivaar Inne Toome 33 21 269 inne.toome@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 124
Peaspetsialist  (Perekonnaseisutoimingud) Raissa Gorski 33 21 222 raissa.gorski@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 119
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Irina Saltruk 33 21 226 irina.saltruk@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 131
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Ksenia Petrova 33 21 252 ksenia.petrova@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 132
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Sirje Aare 33 21 267 sirje.aare@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 226
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Asta Kampus 3321273 asta.kampus@ida-viru.maavalitsus.ee Narva
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Svetlana Bilõk 3321274 svetlana.bilok@ida-viru.maavalitsus.ee Narva
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Karin Martsepp 3321276 karin.martsepp@ida-viru.maavalitsus.ee Narva
Peaspetsialist (Perekonnaseisutoimingud) Natalja Svistunova 3321275 natalja.svistunova@ida-viru.maavalitsus.ee Narva
ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND
Juhataja Hardi Murula 332 1212 hardi.murula@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 227
Nõunik Tiit Toos 332 1263 tiit.toos@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 318
Peaspetsialist Alfred Alt 332 1234 alfred.alt@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 228
Nõunik Kerda Eiert 332 1261 kerda.eiert@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 229
Nõunik Valentina Lunina 33 21 207 valentina.lunina@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 208
Peaspetsialist Galina Paaps 33 21 228 galina.paaps@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 207
Peaspetsialist Tiina Harjo 33 21 227 tiina.harjo@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 317
Peaspetsialist Ruth Nerut 33 21 256 ruth.nerut@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 209
Peaspetsialist Tiia Oras 33 21 254 tiia.oras@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 209
Jurist Tarvo Nurgamaa 33 21 242 tarvo.nurgamaa@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 211
HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND
Osakonna juhataja Kaarin Veinbergs 33 21 247 kaarin.veinbergs@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 219
Juhataja asetäitja Evi Kruzman 33 21 249 evi.kruzman@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 223
Peaspetsialist-peainspektor Iia Laaniste 33 21 243 iia.laaniste@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 214
Peaspetsialist Helbe Pajula 33 21 257 helbe.pajula@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 215
Peaspetsialist Marika Käi 33 21 243 marika.kai@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 214
Peaspetsialist-alaealiste komisjoni sekretär Jane Koppel 33 21 238 jane.koppel@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 216
Peaspetsialist Eha Samra 33 21 223 eha.samra@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 222
Peaspetsialist Anne Võsu 33 21 233 anne.vosu@ida-viru.maavalitsus.ee kabinet 221